fbpx

SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

-Bu siteden alışveriş yapmak güvenli midir?
Kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmektedir ve tarafımızdan saklanmamaktadır.

-Nasıl ödeme yapabilirim?
Bütün kredi kartları (VISA, Mastercard, American Express) ve banka kartlarınızla Shopier’in güvenli altyapısını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

-Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Ürün satın almak için üye olmak zorunda değilsiniz. Üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz.

-Doğal taşlar ile Laboratuvar yapımı taşlar arasındaki fark nedir?

Daha olumlu bir çağrışıma sahip oldukları için daha yaygın olarak “yaratılmış” taşlar olarak anılırlar, bunlar laboratuvarlarda yapılır. Kullanılan diğer terimler “sentetik”, “yapay”, “laboratuvarda yetiştirilen” ve “insan yapımı” taşlardır. Bu değerli taşların birçoğu, doğada yaratılan aynı taşın kimyasal bileşimine sahiptir, bu nedenle teknik olarak gerçektirler, doğal formuyla aynı özellikleri taşırlar; fiyat olarak da daha uygundurlar. 

– Ürünü beğenmedim , nasıl iade ederim ?

Satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde, ürünü kullanılmamış ve hasar görmemiş bir şekilde, kargo ücreti size ait olmak üzere gönderebilirsiniz.  Lütfen iadeniz için bizimle 0532 424 35 53 whatsapp / telefon hattından ya da info@studiomirage.org e-posta adresinden bizimle lütfen iletişime geçiniz. Ayrıntılı bilgi için Teslimat ve İade Koşullarımıza bakınız.

Altın ürünlerimiz sipariş üzerine yapıldığından değişim ve iade kabul edemiyoruz.

-Ürünlerime bakım ve temizlik yaptırmak istiyorum

Kargo ücretleri tarafınıza ait olmak suretiyle ürünlerinize bakım, onarım, ölçülendirme , kaplama ve temizlik hizmetleri veriyoruz. Ücretler için bizimle iletişime geçmeniz gerekir.

– Ürünü yurtdışından aldım, iade yapabilir miyim?

Yurtdışından sipariş edilen ürünlerin geri dönüş maaliyetleri ve gümrük vergilerinin yüksekliği sebebi ile iadesi ve değişimi yoktur.

Shopping Cart